Usługi ogrodzenia warszawa http://metropoliaogrodzen.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

O Firma Metropolia Ogrodzeń Dom-Kam

Firma Metropolia Ogrodzeń „DOM-KAM” zajmuje się sprzedażą w pełni wyposażonych ogrodzeń: paneli ogrodzeniowych, siatek ogrodzeniowych, ogrodzeń łupanych oraz bram i furtek.

Przejrzysta oferta od wykwalifikowanego doradcy dostępna w 24h!


Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantują zaspokojenie Państwa potrzeb w stosunku do wizualnych i funkcjonalnych oczekiwań. Niewątpliwie solidne, precyzyjne a przede wszystkim z pasją wykonane ogrodzenie jest wizytówką każdej posesji.


Sprzedawane przez nas wyroby wykonane są z materiałów nabywanych u specjalistów w swoich dziedzinach, co zapewnia im trwałość, wysoki standard oraz estetyczny wygląd. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta i chcąc sprostać jego wymaganiom w stosunku do w pełni profesjonalnego przeprowadzenia inwestycji zapewniamy także doświadczoną, a przede wszystkim wykwalifikowaną ekipę montującą. Intensywny rozwój oraz pragnienie współdziałania z klientem mobilizuje nas do ciągłego unowocześniania naszej firmy. Dzięki temu efekt naszej pracy jest jeszcze bardziej widoczny.
 

Świadczone przez nas usługi obejmują:

- darmowe przedstawienie oferty,
- darmową wycenę, oraz ewentualną wizytację na terenie przeprowadzanej inwestycji,
- sprzedaż wszystkich niezbędnych materiałów do wykonania ogrodzenia,
- transport materiałów,
- montaż ogrodzenia,
- instalację automatyki do bram,
- serwis pogwarancyjny.

 --> POBIERZ <-- Ogólne Warunki Sprzedaży

--> POBIERZ <-- Ogólne Warunki Gwarancji
--> POBIERZ <-- Dodatkowe Warunki Gwarancji Ogrodzenia Panelowe
--> POBIERZ <-- Ogólne Warunki Wykonywania Ogrodzeń Murowanych