Usługi ogrodzenia warszawa http://metropoliaogrodzen.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

KATALOG (PDF)

----->POBIERZ<-----    KATALOG OGRODZEŃ METALOWYCH

Nadrzędną rzeczą do jakiej przykladamy szczególną wagę jest montaż sprzedawanych przez nas ogrodzeń. To czym się niewątpliwie wyróżniamy na tle innych fimy jest to że wykonywaną usługę świadczymy od samego początku, a więc przedstawienia oferty, aż po całkowite ukończenie ogrodzenia czyli montaż.
Nie posiadamy żadnych podwykonawców, dzięki czemu to my trzymamy pieczę nad sprawną realizacją całej inwestycji. Nasi Klienci natomiast, mogą spać spokojnie i nie martwić się o każdy etap budowy ogrodzenia.

ZALETY MONTAŻYSTÓW (jako filar naszej działalności) :
- wysokie kwalifikacje pracowników, wieloletnie doświadczenie,
- znakomity kontakt z kierownikami budowy ogordzenia,
- szybkie tempo pracy, a jednocześnie dbałość o najmniejszy szczegół,
- czystość i estetyka wykonanego ogrodzenia,
- profesjonalny sprzęt: niwelatory, wiertnice, agregaty prądotwórcze, młoty pneumatyczne, betoniarki,

MONTUJEMY:
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia z siatki,
- ogrodzenia łupane,
- ogrodzenia metalowe,
- ogrodzenia betonowe,
- bramy oraz furtki

Prowadzimy montaż ogrodzeń, w takich miejscowościach jak: Warszawa, Pruszków, Błonie, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Sochaczew, Żyrardów, Grójec, Mszczonów, Otwock, Płock, Łomianki, Legionowo, Marki, Nadarzyn, Łódź, Zgierz, Kutno, Ozorków, Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Stryków, Koluszki, Skierniewice, Łowicz, a więc generalnie całe woj. łódzkie i mazowieckie.