Usługi ogrodzenia warszawa http://metropoliaogrodzen.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Monta�� ogrodze�� :: INFORMACJE PODSTAWOWE

ID: 83


CHARAKTERYSTYKA NASZEJ FIRMY:
Nadrzędną rzeczą do jakiej przykładamy szczególną wagę jest montaż sprzedawanych przez nas ogrodzeń. To czym się niewątpliwie wyróżniamy na tle innych firm jest to, że wykonywaną usługę świadczymy od samego początku, a więc przedstawienia oferty, aż po całkowite ukończenie ogrodzenia, czyli montaż.
Nie posiadamy żadnych podwykonawców, dzięki czemu to my tzrymmy pieczę nad sprawną realizacją całej inwestycji. Nasi Klienci natomiast, mogą spać spokojnie i nie martwić się o każdy etap budowy ogrodzenia.


ZALETY MONTAŻYSTÓW (jako filar naszej działalności):
- wysokie kwalifikacje pracowników, wieloletnie doświadczenie,
- znakomity kontakt z kierownikami budowy ogrodzenia,
- szybki tempo pracy, a jednocześnie dbałość o najmniejszy szczegół,
- czystość i estetyka wykonanego ogrodzenia,
- profesjonalny sprzęt: niwelatory, wiertnice, agregaty prądotwórcze, młoty pneumatyczne, betoniarki.


MONTUJEMY:
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia łupane,
- ogrodzenia palisadowe,
- ogrodzenia metalowe,
- ogrodzenia betonowe,
- bramy oraz furtki.


Prowadzimy montaż ogrodzeń, w takich miejscowościach jak: Warszawa, Pruszków, Błonie, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Sochaczew, Żyrardów, Grójec, Mszczonów, Otwock, Płock, Łomianki, Legionowo, Marki, Nadarzyn, Łódź, Zgierz, Kutno, Ozorków, Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Stryków, Koluszki, Skierniewice, Łowicz, a więc generalnie całe woj. łódzkie i mazowieckie.:: Zadaj pytanie o produkt:

Twój e-mail:
Nazwa produktu:
Telefon:
Dodatkowe informacje: